In de spotlight

11-02-2021

Deze week zetten wij Stephan de Vries in de 'spotlight'. Hij vertelt over zijn werk bij DPG Media:

Stephan: 'Ik werk bij DPG Media als frontend-developer waar ik bijdraag aan de bouw van het nieuwe customer self-service platform. Het betreft een website waar abonnees van alle DPG Media merken (het AD, NU.nl, de Volkskrant, etc.) vragen beantwoord kunnen krijgen, abonnementen kunnen beheren en persoonlijke gegevens kunnen bijwerken.'

Dit zegt zijn collega: 'Tijdens het wervingsproces voor een extra programmeur binnen ons team, waarbij Stephan 1 van de kandidaten was, ging mijn voorkeur uit naar 2 van zijn, oudere, concurrenten. Ik was niet aanwezig bij het intakegesprek dat Stephan gedaan had en maakte die keuze op basis van een vergelijking van zijn CV met die van de andere concurrenten. Daarbij maakte ik me, helaas, schuldig aan leeftijdsdiscriminatie. Ik kon me niet voorstellen dat zo'n jonge programmeur een betere keuze zou zijn dan de andere mededingers die al veel langer meedraaiden als programmeur in de IT. Gelukkig waren mijn collega's, die wel bij het intakegesprek aanwezig waren, een andere mening toegedaan. Zij vormden een meerderheid in de stemming en zodoende kwam Stephan toch in ons team terecht. En gelukkig maar, want ik heb zelden de plank zo misgeslagen in het beoordelen van een kandidaat, als in het geval van Stephan. Stephan blijkt werkelijk een dijk van een programmeur. Niet vaak heb ik een nieuwe teamlid zo snel zo productief zien worden in een development team. Hij is technisch zeer begaafd, maar daarnaast ook een hele prettige collega om mee samen te werken. Hij kan zich op alle fronten gemakkelijk meten met de oude rotten in het vak. Ik heb al eerder gezegd tegen Stephan en ik wil het graag in deze anekdote herhalen: "Ik weet niet wat ze je betalen, maar het is veel te weinig."